PSMania
MENU
SOCIAL:
Kategorie: Polecane

Gry na PlayStation VR które warto kupić właśnie teraz

Sony z okazji trzeciej rocznicy PSVR przygotowało wyprzedaż gier z rabatem nawet do 70%, postanowiliśmy się przyjrzeć trzem najlepszym tytułom dostępnym w obniżonej cenie, które naszym mogą zainteresować amatorów wirtualnej rzeczywistości.

Resident Evil 7

Siódma odsłona legendarnej serii to powrót do korzeni, nie znajdziemy tutaj spektakularnych akcji rodem z hollywoodzkich filmów akcji ale za to gracze dostają mroczny klimat i wysoki poziom trudności. Gracz wciela się w zwykłego, szarego człowieka imieniem Ethan, który szukając swojej zaginionej żony trafia do ponurej rezydencji, która ma do zaoferowania zapuszczone pomieszczenia i korytarze, mieszkańców rodem z najgorszych koszmarów, kilka ciekawych zagadek logicznych i wiele godzin „lizania ścian” a to wszystko w całkiem nieźle zrealizowanej oprawie graficznej. Propozycja wyłącznie dla ludzi o stalowych nerwach.

Cena w dniu publikacji: 59,00 zł

Tetris® Effect

Legendarna gra stworzona przez Aleksieja Pażytnowa i jego współpracowników, Dimitrija Pawłowskiego i Wadima Geriasimowa w 1984 roku doczekała się niezliczonej ilości wersji i przeróbek. Dzisiaj dzięki technologii VR możemy zagrać w grę wynoszącą pomysł prostej gry zręcznościowo-logicznej na wyższy poziom. Tetris® Effect to 30 etapów oszałamiających doznań wizualnych okraszonych świetną muzyką i nieśmiertelną grywalnością klasycznego tetrisa. Jest to jedna z tych gier, które każdy posiadacz PSVR powinien mieć w swojej bibliotece.

Cena w dniu publikacji: 99,00 zł

SuperHot VR

Gra jest pierwszoosobową strzelanką, która jest czymś więcej niż kolejnym shooterem z obsługą wirtualnej rzeczywistości. Magia gry Superhot polega na mechanize rozgrywki zatrzymującej czas w momencie kiedy gracz przestanie się ruszać, wtedy mamy możliwość zaplanowania kolejnego uniku i strzału. Pociski wystrzelone przez wrogów lecą w naszą stronę bardzo wolno pozostawiając za sobą czerwoną smugę, dzięki temu możemy uniknąć kul i odpowiedzieć ogniem lub w przypadku braku amunicji wykorzystać leżący obok kubek aby celnym rzutem w głowę zniszczyć przeciwnika.

Cena w dniu publikacji: 59,00 zł