PSMania
MENU
SOCIAL:
Kategorie: News

Bethesda strzela sobie w stopę … znowu

Fani gry Fallout, 76 (jeżeli tacy istnieją) z pewnością ucieszyli się, kiedy w świat poszła wiadomość o dodaniu do gry możliwości zakładania prywatnych serwerów, niestety radość szybko przeszła w złość, kiedy gracze dowiedzieli się o koszcie miesięcznej subskrypcji, która odblokowuje dodatkowe funkcje w grze.

Przypomnijmy, że Bethesda ogłosiła wprowadzenie do gry, za którą już zapłaciliśmy abonamentu odblokowującego możliwość zakładania prywatnych serwerów, posiadanie skrzynek z nielimitowaną pojemnością, dodatkowe surowce oraz punkty ATOM za 63 złote miesięcznie. Fallout 76 nie został ciepło przyjęty przez graczy, doszło nawet do tego, że gra parę tygodni po premierze była dorzucana w gratisie do innych przedmiotów, ale nawet miażdżąca krytyka ze strony fanów serii nie zniechęciły twórców do kolejnych prób wyciągnięcia kasy od graczy.

Na odpowiedź społeczności nie trzeba było długo czekać i kiedy tylko pojawiło się ogłoszenie o wprowadzeniu subskrypcji o nazwie „Fallout 1st”, ktoś zarejestrował domenę o nazwie „falloutfirst.com” i dał upust swojej frustracji zamieszczając treść, którą można przeczytać klikając tutaj.

To jednak nie jest koniec problemów, jak zauważyli niektórzy użytkownicy Reddita zdarza się, że przedmioty wrzucane płatnych skrzynek potrafią znikać bez powodu. Bethesda poinformowała, że pracuje obecnie nad rozwiązaniem tego problemu, „który dotknął nielicznych użytkowników”.