PSMania
MENU
SOCIAL:
Kategorie: News, Wyróżnione

Call of Duty: Modern Warfare bez skrzynek w dniu premiery

Activision opublikował wpis na oficjalnym blogu, który zdradza kilka szczegółów  na temat Call of Duty: Modern Warfare i ma uspokoić graczy, którym widmo skrzynek, idiotycznych naklejek i mikropłatności spędza sen z powiek. Według oficjalnego bloga twórcy nie chcą dzielić graczy wydając kolejne zestawy map, w które może grać tylko część bardziej zamożnych graczy – cała dodatkowa zawartość mająca wpływ na rozgrywkę ma być dostępna dla wszystkich i na wszystkich platformach.

Oczywiście możemy tylko pomarzyć o tym, że Activision zrezygnuje  z możliwości wyciągnięcia dodatkowych pieniędzy od zagorzałych fanów serii. System Battle Pass zostanie wprowadzony kilka tygodni po premierze ale zawierać będzie tylko elementy kosmetyczne i nie mające wpływu na rozgrywkę. Jeżeli gracz zdecyduje się na wykupienie DLC to będzie mógł zarabiać punkty COD służące do odblokowywania dodatkowej zawartości. Oto kompletna lista nowości:

– w grze nie będzie skrzynek z łupami.

– płatna zawartość nie będzie mieć wpływu na rozgrywkę (brak pay-to-win).

– po wykupieniu BattlePass będzie można zdobywać punkty COD grając.

– BattlePass będzie zawierać elementy płatne i bezpłatne, nowe bronie i dodatki będzie można odblokować w miarę postępu w grze.

źródło: https://blog.activision.com/